Autor Wątek: BABY SHOWER Eweli :)  (Przeczytany 11580 razy)

EwelinaPopiel

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
BABY SHOWER Eweli :)
« dnia: Październik 26, 2013, 21:19:56 »
Hej :)
forum powstało z myślą o Baby Shower czyli przyjęciu dla Naszej przyszłej mamy i dziecka, które niedługo przyjdzie na świat. :)
Kochane, mam nadzieje ze wspólnymi siłami będziemy w stanie organizować naszej Ewelinie miłą niespodziankę w postaci bejbusiowego party!
Po konsultacji z Ewelą poroponuję 16 listopada na termin naszego Baby Shower u niej w mieszkaniu.

Wyszystkie pomysły i propozycje wrzucajcie na forum żebyśmy mogły wszystko obgadać :)

EwelinaPopiel

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
ODNOŚNIE PREZENTÓW
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2013, 21:23:00 »
POMYSŁY NA PREZENT BABY SHOWER

- Myślę że dobrym pomysłem na wspólny prezent będzie tort pieluszkowy, z jakimś fajnym pluszakiem. Koszt przewiduję na ok. 100-150 zł.  (Mogę go złożyć i zapakować osobiście ) 
- dodatkowo każda z nas niech kupi jakiś drobny prezent w miarę możliwości, ale koniecznie ładnie zapakowany (mile widziana kolorystyka: róż-biel- ew. odrobina szarości :P). Dobrze byłoby dogadać na co która się decyduje, żeby się prezenciki nie powtarzały.

A poniżej żeby było łatwiej pomysły na prezenty jakie znalazłam w Internecie :
- Ubranka: śpioszki, skarpetki, czapeczki, koszulki – każda mama z radością przyjmie taki prezent… na pewno się przydadzą.
- Ramka na zdjęcie: nie ma lepszego sposobu na upamiętnienie np. pierwszego uśmiechu dziecka ;)
- Produkty kosmetyczne: pudry, zasypki, oliwki, kremy, mydełka, apteczka, termometr….
- Wokół stołu: butelka, termos, śliniaczek, plastikowa zastawa dziecięca, sterylizator lub podgrzewacz do butelek
-  W kąpieli: delikatny ręcznik dziecięcy z kapturem, myjka do ciała, szczoteczka do włosó1) lub pływające zabawki
- Akcesoria do wózka lub łóżeczka- kocyk, komplet pościeli, smoczek, poduszka, grzechotki do zaczepienia nad łóżeczko, zestaw ładnych śliniaczków ze smoczkiem ortodontycznym plus zawieszką na smoczek
- Do pokoju dziecięcego: pluszami, kolorowe obrazki na ścianę, pozytywka, nocna lampka lub świnka skarbonka.
- czas na zabawę: grzechotki i gryzaczki, maty edukacyjne lub maskotki
- z księgarni: poradnik dla rodziców, kolorowe książeczki dla dzieci, pamiątkowy album, płyty z muzyką dla dziecka np. „Mozart dla bobasa”- muzyka skomponowana specjalnie dla dzieci od 0 do 3 lat. książeczka malucha, gdzie rodzice będą mogli wpisywać najważniejsze wydarzenia z życia dzidziusia, a starsze maluchy później uwielbiają oglądać swoje zdjęcia z okresu, kiedy były maluchami i uwielbiają historie o sobie z tego okresu
- Praktyczne: komplet specjalnych zabezpieczeń na przykład nakładki na gniazdka elektryczne, nakładki na krawędzie mebli,  wielofunkcyjne przyssawki zabezpieczające gabloty i drzwi w regałach lub maty anty poślizgowe,
- Miska pełna prania: ładna plastikowa miska lub mały kosz na bielizną a w środku proszki od prania dla niemowląt, odplamiacze, zmiękczające płyny do płukania ubrań, zawinięte w celofan z kokardką
- Wiklinowy kosz z różnościami- poręczny koszyk z produktami (oliwka, puder, zasypka, chusteczki, pieluszki, chusteczki nawilżane….) niezbędnymi do zmiany pieluszek, który łatwo będzie przenieść z miejsca na miejsce
- Na pamiątkę: zestaw do odcisku stópki/rączki maluszka
- Dla mamy: koszulka do karmienia - może być bardzo sexy, bo karmiące mamy też lubią czuć się kobieco:), jednak powinna być również praktyczna, kosmetyki dla młodej mamy - balsam ujędrniający lub nawilżający dla kobiet w ciąży i karmiących jest naprawdę świetnym prezentem i chyba każda kobieta używa takich rzeczy:)

EwelinaPopiel

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
ATRACJE NA BABY SHOWER :)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 26, 2013, 21:28:37 »
Wrzucam też różne pomysły na zabawy, które znalazłam na tego typu impresski. Może coś Wam przychodzi jeszcze do głowy bądź o czymś słyszałyście fajnym??

Zabawy na Baby Shower
Talizman szczęścia
Każda uczestniczka przyjęcia zabiera ze sobą 1-2 koraliki lub zawieszkę typu charms. Na przyjęciu wszystkie koraliki są zawieszane na rzemyku (w zależności od ilości błyskotek i inwencji ;) – w formie bransoletki lub wisiorka). Przyszła mama powinna nosić talizman na szczęście, aż do pomyślnego zakończenia porodu.

Sznureczek
Każda z uczestniczek spotkania odcina od kłębka ze sznurkiem lub nitką kawałek sznureczka, który jej zdaniem najlepiej odpowiada obwodowi brzuszka przyszłej mamy. Na koniec wszystkie długości są porównywane z brzuchem i wygrywa osoba, która była najbliżej podania poprawnej długości.

Nie mów „dziecko” – musiałam to tez wrzucić do propozycji. Przypomina mi się wieczór panieński Eweli ;)
Każda osoba na początku imprezy otrzymuje naklejkę (mogę zrobić coś stylu zrobię mini kotylionów) na ubranie z jakimś motywem graficznym, np. grzechotką. Przez całe przyjęcie ani razu nie wolno wypowiedzieć słowa „dziecko” lub „dzidziuś”, itp. , w zależności od tego, co ustalimy. Każda osoba, która wypowie zabronione słowo, oddaje swoją naklejkę tej dziewczynie, która zwróciła jej uwagę. Na koniec wygrywa ta, która zebrała najwięcej naklejek.

WeronikaPazura

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: BABY SHOWER Eweli :)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 26, 2013, 22:30:20 »
Hej,

ja mogę kupić kosmetyki dla malucha, szamponiki, mydełka oliwki itp.

Co do 'zabaw' coś wymyślę i dam znać :)

Weronika

EwelinaNowak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: BABY SHOWER Eweli :)
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2013, 10:06:34 »
dzieńdobry jak kupię to napiszę co /:P
co do tych kosmetyków to uwaga- żęby były hipoalergiczne itd. zazwyczaj małe dzieci są wrażliwe i coś je uczula ...
może jeszcze jakeis menu wymyslimy? zdrowa kolacja:) w formie małych przekąsek oczywiście?

a tu jeszcze kilka zabaw :

-    Wspólne robienie kartek z życzeniami dla dziecka (wystarczy kupić różne powycinane kwiatki lub motywy dziecięce, przyciąć kartoniki, przygotować klej, nożyczki).

-    Kto na zdjęciu? Uczestniczki przynoszą zdjęcia ze swojego wczesnego dzieciństwa – teraz trzeba odgadnąć kim jest ten bobasek.

-    Malowanie brzuszka – przy pomocy farb do malowania twarzy (koniecznie hipoalergicznych) można namalować coś zabawnego na brzuchu mamy – słoneczko, kwiatki itp. Zdjęcia to obowiązkowy element zabawy.- Tylko trzeba zapytać Ewelinę czy będzie miała na to ochotę

EwelinaPopiel

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
MENU + Dekoracja
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 27, 2013, 10:51:58 »
Odnośnie menu jestem za tym, żeby przygotować same zdrowe jedzonko :)
Ja myślałam o koreczkach z pumperniklu, i koreczkach z pomidorków cherry z mozarellą na rukoli, i mogę zrobić jeszcze muffinki bananowe. Zadbam też żeby było trochę biało różowych słodyczy.

Odnośnie dekoracji przygotowałam już dużo rożych biało różowych rzeczy. Między innymi zrobię papierowe pompony, okrągłe rozety, proporczyki z napisami i różnymi obrazkami do zawieszenia na wstążeczkach, mini flagi do wbicia w muffinki i takie tam rożności ;)


WeronikaPazura

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: BABY SHOWER Eweli :)
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 27, 2013, 19:20:41 »
ej ja się nie mogłam powstrzymać bo akurat byłam w sklepie i kupiłam śpioszki i czapeczkę z sową :)
Dacie wiarę, ze w całym sklepie nie było niczego z biedronką .. ;/ ?

EwaMackiewicz-Walec

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: BABY SHOWER Eweli :)
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 27, 2013, 19:50:27 »
Hey Dziewczyny !  8) cieszę się, że znowu będę mieć okazję się z Wami zobaczyć tym razem bez zalewania tak okrutnie swojej twarzy ;-)
Bardzo podoba mi się pomysł na tą imprezkę!
Zobowiązuje się kupić kilka śpioszków dla małej w kolorze różowo-białym ! :-)
16 listopada to super termin!

EwelinaPopiel

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: BABY SHOWER Eweli :)
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 27, 2013, 19:57:41 »
Ja się bardzo cieszę Waszą pozytywną reakcją na ten pomysł :) Weroniko czuję, że i tak znajdziesz coś z biedronką :P hihi

GosiaNadolska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: BABY SHOWER Eweli :)
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 29, 2013, 12:54:22 »
Hej dziewczyny co myślicie o takim "torcie"? Eweluś masz jakieś zdjęcia innych pieluchowych tortów?

EwelinaNowak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: BABY SHOWER Eweli :)
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 29, 2013, 19:29:53 »
słitaśny :)  :)

EwelinaPopiel

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: BABY SHOWER Eweli :)
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 29, 2013, 20:49:13 »
Dokladnie o taki chodzi tylko zadbam o bialo rozowe wykonczenie tego torciku :)

GosiaNadolska

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: BABY SHOWER Eweli :)
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 29, 2013, 22:08:59 »
i pluszak na szczycie ;)

DominikaFalkiewicz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: BABY SHOWER Eweli :)
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 31, 2013, 22:18:22 »
Witam:)
ja też się piszę na taką sweetaśną zabawę:) ja mogę kupić album pamiątkowy i zestaw do odciskania stópek;)
Pozdrawiam i do zobaczenia:)

EwelinaPopiel

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
MENU
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 10, 2013, 20:08:24 »
Hej dziewczyny :)
To już w sumie najwyższa pora żebyśmy dogadały szczegóły impresski! Między innymi trzeba dograć kwestię menu.
Macie jakieś propozycje sprawdzonych przekąsek?? Czekam na Wasze propozycje :)

Ja pisałam wcześniej coś tam o koreczkach itp. ale w sumie to mogę skupić się na słodyczach zrobię ciasto różowe i babeczki i kupiłam już trochę rożowych słodyczy, a i jeszcze myślałam nad naleśnikowymi roladkami w różowym kolorze co do przekąsek.

Ogólnie Ewelina nie ma nic przeciwko żeby na imprezie był alkohol. Co Wy myślicie na ten temat? Ma być alkoholowo czy też nie?? 

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
siyah miniland polskierpgbywariat stadniniakonna wladca-smokow